Julie a její poradna

Zde najdete poradnu. Je zděděná ze starší verze našeho portálu, a má tak jednu obrovskou nevýhodu. Tehdy bylo asi jen 20 témat, tazatel položil dotaz, Julie odpověděla a to bylo vše. A jen v několika málo tématech. Proto tohle téma berte spíše jako archiv, ve kterém jsou starší odpovědi. Postupně, když je čas, to třídíme a vytváříme podle toho další diskuse v odpovídajících tématech. Původních dotazů bylo kolem 10 000, tak to ještě nějakou dobu zabere...

Jak funguje poradna Julie?

Poradna obsahuje již více než 10.000 dorazů. Věřte tomu, že váš dotaz a nebo nějaký velmi podobný již byl zodpovězen.

Problémy s varlaty

Omlouváme se, ale tento chaos už je nad síly vyhledávače i běžného návštěvníka. Je nutné jej roztřídit a do té doby nepůjde přidávat další dotazy…

Aktivita partnerů

Nutno doplnit otázku a odpověď…

Jak na bolesti po sexu?

Duplicitní diskuse k .

Dá se řešit nepravidelná menstruace?

Nutno doplnit otázku a odpověď…

Sexuální orientace

Dotaz z poradny Stává se mi čas od času, ne pravidelně, že na mne přijsou homosexuální myšlenky a představy. Jsem 16 roků ženatý a v praxi si to nedokážu představit. Poraďte, nebo napište, zda je to normální.

Jarek

Kluci a muži

Tato diskuse sloužila k zadávání dotazů, pro které neexistovalo téma. Vzhledem k tomu, že se z ní stalo smetiště, je do jejího roztřídění uzamčena.

Svoje otázky prosím vkládejte k dotazu, se kterým souvisí. Děkujeme.

Redakce

Prodloužit soulož

Pánové, diskuse je uzavřena.

Pohlavní chladnost ženy - Frigidita

V této diskusi byla povětšinou řešena rozdílná sexuální potřeba muže a ženy, kdy žena měla potřebu nižší. Vzhledem k tomu, že máme i diskuse na jiné téma, kde se toto dá řešit, použijte prosím jiné diskuse blízké k tomuto tématu.

Děkuji. J.

Jak vyřešit pupínky na penisu nebo šourku?

Dotaz z poradny Ahoj Julie.

Na penisu a na šourku mám takové pupínky. Některé jsou bílé, některé v barvě kůže. Někdy jdou vymáčknout podobně jako akné. Nevím co s tím mám dělat.

Díky za pomoc.